Naturaliai Grazi
 • Nakvišų aliejaus nauda Paskelbta balandžio 13, 2015

  Nuo seno nakviša yra laikoma stebuklingu augalu. Iš pradžių buvo įrodyta, kad ji suteikia energijos, kiek vėliau iš nakvišų sėklų buvo pradėtas spausti aliejus, kuris buvo naudojamas žaizdoms gydyti. Taip pat buvo pastėbėta, kad žmonės, valgydami nakvišų sėklas, geriau jaučiasi ar greičiau pasveiksta po virškinamojo trakto ligų.

  Taigi dėl savo gerųjų savybių nakvišų aliejus yra itin vertinamas. Norite sužinoti apie jį daugiau?! Štai eilė faktų apie nakvišų aliejų!

  1. Nakvišų aliejus naudojamas kosmetikos pramonėje – jis įeina į kai kurių kremų, losjonų, odos balzamų sudėtį.

  2. Nakvišų aliejus yra polinesočiųjų rūgščių šaltinis (linoleno, gama linoleno, omega-6 rūgštys). Šios rūgštys turi įtakos specifinėms moters organizmo funkcijoms, reguliuoja hormonų veiklą.Omega-6 riebalinės rūgštys, esančios nakvišų aliejuje, labai reikalingos odos barjerinės funkcijos palaikymui – esant laisvųjų radikalų atakoms.

  3. Paskutiniai moksliniai tyrimai parodė, kad natūralūs gamtiniai antioksidantai, esantys nakvišų aliejuje, saugo odą nuo ultravioletinių spindulių, paruošdami ją iš vidaus, stimuliuodami odos apsauginius mechanizmus. Patartina naudoti nakvišų aliejų perdozavus UVS (ultravioletinių spindulių): pavyzdžiui, ilgai būnant soliariume ar pajūrio saulėje.

  4. Nakvišų aliejus padeda išlaikyti sveikus nagus, stiprina plaukus, gerina jų struktūrą, saugo nuo lūžinėjimo ir suteikia spindesio.

  5. Nakvišų aliejus rekomenduojamas visoms, norinčioms išsaugoti sveiką ir spindinčią odą.

  6. Nakvišų aliejus gali padėti turintiems jaunatvinių spuogų ir kitų odos problemų.

  7. Nakvišų aliejuje yra antioksidanto vitamino E, kuris padeda apsaugoti odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, sukeliančio senėjimo procesus.

  8. Nakvišų aliejų rekomenduojama vartoti priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomams mažinti, menstruaciniam ciklui normalizuoti, norint sumažinti menstruacijų skausmą.

  9. Nakvišų aliejus rekomenduojamas vyresnėms moterims, nes palengvina menopauzės simptomus.

  10. Nakvišų aliejus padeda reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje, mažina aterosklerozės ir širdies ligų riziką.

  11. Nakvišų aliejų patariama vartoti siekiant padidinti organizmo atsparumą infekcinėms ligoms.

  12. Vonelės kojoms su nakvišų aliejumi padeda atsipalaiduoti ir nuimti stresą.

  Įsigyti nakvišų aliejaus galima čia

  Palikite Atsiliepimą

 • Krepšelis

  facebook