Naturaliai Grazi
 • Kodėl verta rinktis natūralius kosmetinius aliejus? Paskelbta balandžio 13, 2015

  Bent 5% natūralių komponentų, esančių kad ir paskutinėje sudėties aprašymo eilutėje, turinti kosmetikos priemonė gali visiškai teisėtai vadintis „NATŪRALIA“, nors iš esmės tai bus tik skambus žodis. Tuo tarpu mes jums siūlome 100% natūralius produktus!

  Kūno priežiūros priemonių industrijoje dažnai naudojamos sintetinės medžiagos, kenkiančios jūsų sveikatai bei gamtai. Apie 60% to, ką užtepame ant kūno, sugeria oda, praleisdama žalingus agentus į kraują ir limfą.
  Kosmetinių priemonių sudėtyje randamos trys pačios pavojingiausios medžiagos, sukeliančios rimtų sutrikimų:

  Lsoprylalcohol (izopropilo spiritas arba izopropanalas)
  Sodium lauryl sulfate (SLS)
  Sodium laureth sulfate (SLES)
  Šios medžiagos randamos beveik visų dantų pastų ir prausimuisi skirtų kosmetinių priemonių sudėtyje (putos, geliai, muilai, šampūnai ir t.t.), kadangi jos skatina intensyvų putojimą. SLES ir SLS aktyviai naudojamas pramoniniais tikslais: grindų plovimui garažuose, riebalų šalinimui nuo variklių ir staklių, mašinų plovimo priemonėse. Tačiau tai labai korozijuojantis agentas. Medicinos tyrimai parodė, kad šios trys medžiagos pavojingos ir patekdamos į akis, smegenis, širdį, kepenis ir kt. organus ilgam susikaupia juose; ant odos ir plaukų palieka dirginančią plevelę, kuri skatina svogūnėlio silpnėjimą, plonėjimą, slinkimą, galvos odos pleiskanojimą (štai kodėl po parduotuvinių šampūnų daugeliui atsiranda pleiskanos). Plauko šerdis tampa sausa ir lūžtanti, skilinėja galiukai. Be to, šios medžiagos, kontaktuodamos ir reaguodamos su kitais kosmetiniais ingredientais, patenka į kraują, pamažu keldamos žalingą poveikį. Deja, rasti tokią kosmetinę priemonę, kurioje nebūtų šių komponentų, didžiulė problema, kadangi be jų visos priemonės netektų savo plaunamųjų savybių, jos paprasčiausiai neputotų.

  Žemiau išvardintos kai kurios dekoratyvinėje ir higieninėje kosmetikoje dažnai naudojamos kenksmingos medžiagos. Visos jos yra kancerogenai/dirgikliai/alergenai:

  2-brom-2-nitropropan-1,3-diol

  Alcohol

  Aluminum, аluminum chlorohydrate

  Bentonite

  BHA, BHT

  Butylphenyl methylpropional

  Cocomidopropyl Betaine

  Dimethicone

  Ethanol

  Fluoride ir Sodium Fluoride

  Glycerin, glycerol

  Hexachlorphene,

  Hydroquinone

  Kaolin

  Lanolin

  Methylchloroisothiazolinone

  Parabens: methyl-, ethyl-, butil-, isopropyl-

  Paraffinum liquidum (mineral oil)

  Petrolatum

  Phenol

  Phosphates

  Phthalates: BBP,CMR, DBP, DEHP, DEP, DHP, DIDP ir t.t.

  Polyetylene glycol (PEG)

  Propylene glycol (PPG)

  Quarternium-15

  Stearalkonium chloride

  TEA, DEA, MEA
  Titanium Dioxide

  Tocopheryl acetat

  Triclosan
  Urea: diazolidinyl – , imidiazolidinyl –
  vitamin E acetate

  Išreklamuoti, bet neefektyvus ingredientai:

  Seaweed, Albumin, Collagen, Hualuronic Acid, Tyrosine, Plancental extract, Elastin

  Visiškai nekenksmingų kosmetinių priemonių neegzistuoja, kad ir kiek jos bekainuotų. Tad patartina iš dviejų blogybių rinktis mažesnę – visuomet atkreipti dėmesį į produktų etiketes bei rinktis tuos, kurių sudėtyje žalingos cheminės medžiagos nurodytos sąrašo pabaigoje arba bent jau viduryje. Kuo arčiau pabaigos, tuo komponento produkto sudėtyje mažiau, ir atvirkščiai.

  Taip pat esant galimybei, verta kiek įmanoma daugiau savo įprastoms priežiūros priemonėms rasti sveikesnes ir žymiai naudingesnias alternatyvas.

  Natūralūs kometiniai aliejai gali puikiai pakeisti kremus nuo raukšlių ir sausėti linkusiai odai, kūno pienelius, losjonus, makiažo valiklius, plaukų kaukėms skirtas priemones ir t.t.

  Palikite Atsiliepimą

 • Krepšelis

  facebook