Naturaliai Grazi
 • FITOTAMPONAI. KAS TAI? Paskelbta balandžio 13, 2015

        Šiuo metu ginekologinių ligų vystymosi tempai akivaizdžiai spartėja pasaulyje. Daugeliui žinoma, kad nepaisant įvairiausių vaistinių preparatų srauto, šių susirgimų skaičius nekinta teigiama linkme. Didžiąją jų daugumą sudaro išorės lyties organų ir makšties susirgimai. Priežasčių tam pakanka: infekcijos, aplinkos tarša, ankstyva lytinio gyvenimo pradžia, dažnas partnerių keitimas, nesaugi sueitis.

  Tradicinė Kinų medicina jau senovėje yra sukūrusi unikalų homeopatinį preparatą, kuris, kaip parodė tyrimai ir praktika, geba padėti išspręsti visas minėtas problemas net ir šiuolaikinėms moterims. Tai žolinės kapsulės nedidelių rutuliukų pavidalu, sudarytos iš daugybės natūralių komponentų. Sveikatinantys tamponai yra efektyvi priemonė ginekologinių ligų profilaktikai ir šalinimui, jų receptui, paimtam iš senovės rankraščių, daugiau nei 5 tūkst.metų. Anot legendos, medvilne apvyniotus rutuliukus, pagamintus iš vaistažolių ir jų ekstraktų, pirmą kartą intuityviai ėmė taikyti žymus imperatoriaus rūmų gydytojas Tian Ci In Fei. Jis pirmasis panaudojo unikalią homeopatinę sudėtį didiko sugulovių gydymui, nuo tada preparatas tapo plačiai žinomas, kaip grožio, puikios savijautos ir sveikų palikuonių garantas.

  Tobulos tradicinės Senovės kinų medicinos priemonė – ginekologiniai tamponai – naudojami ne tik tėvynėje ir Azijos kraštuose. Atsiradę pasaulinėje rinkoje, jie greitai užsirekomendavo, kaip moterų sveikatos šaltinis ir daugelio ginekologinių negalavimų sprendimas. Kalbant apie Europą, ypatingą popūliarumą šis produktas yra pelnęs Rusijoje ir Ukrainoje. Apie jo efektyvumą ir naudojimą rengiami seminarai specialistams, galima pamatyti ne vieną video pristatymą.

  Sveikatinantys tamponai užtikrina maksimalų priešuždegiminį poveikį, skatina išsivalymą nuo toksinų ir padeda pasveikti nuo daugelio ginekologinių ligų. Produktas neturi jokių chemnių junginių ir priedų, jo sudėtyje – tik natūralios kilmės komponentai.

   

  Kompanijos Xian Wuzhou Medical Skin-care Technology Co., Ltd gaminys turi visus reikiamus sertifikatus (CTE, FDA), patvirtinančius šio produkto atitikimą keliamiems standartams.

  Plačiau apie tamponų sudėtį, naudojimą ir efektyvumą galite paskaityti čia

  Palikite Atsiliepimą

 • Krepšelis

  facebook